Dokumentacja

ISOF dla Biur Rachunkowych

ISOF dla Biur Rachunkowych zawiera zestaw funkcji, które umożliwiają biurom rachunkowym łatwiejszą obsługę dużej liczby podmiotów gospodarczych. Biura rachunkowe obsługujące rozliczenia wielu firm logują sie do ISOF jednokrotnie i jednym kliknieciem przełączają sią pomiędzy systemami swoich klientów przy zróżnicowanych poziomach uprawnień. Klient może sam wprowadzać do systemu faktury i biuro nie musi ponawiać tej czynności. Z kolei klient może otrzymywać od Biura zaawansowane raporty księgowe.

Pobierz dokumentację ISOF dla Biur Rachunkowych

Możliwości ISOF-START

ISOF-START jest uproszczoną wersją systemu ISOF-ERP przeznaczoną specjalnie dla niewielkich firm, w tym również dla jednoosobowych i rodzinnych oraz start-up. System zawiera Fakturowanie, Magazyn, Księgę Przychodów i Rozchodów, eDokumenty oraz CRM Operacyjny i Analityczny.

Pobierz Możliwości ISOF-START

Porównanie systemów w trybie SaaS

Zachęcamy do zapoznania się z przejrzystym i syntetycznym porównaniem systemu ISOF-START firmy HEUTHES z innymi rozwiązaniami obecnymi na rynku oprogramowania biznesowego. Porównanie zawiera informacje o dostępnych funkcjonalnościach oraz cenach.

Pobierz Porównanie systemów w trybie SaaS

Katalog szkoleń dla Biur Rachunkowych

Każdy użytkownik systemu ISOF dla Biur Rachunkowych może skorzystać z oferty szkoleniowej HEUTHES. Oferujemy 2 rodzaje szkoleń z pracy w systemie. Pierwszy z nich to atrakcyjne cenowo konferencje on-line lub tradycyjne szkolenia w siedzibie Klienta lub firmy HEUTHES. Zapoznaj się z wykazem dostępnych szkoleń i wybierz te, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z systemu.

Pobierz Katalog szkoleń dla Biur Rachunkowych


Zapytaj o więcej szczegółów! Wyślij zapytanie ›